27 اردیبهشت ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی گرامی باد. شبکه ارتباطات لوناپارس این روز را به همکاران حوزه ارتباطات ، خصوصا حوزه روابط عمومی تبریک عرض می نماید.

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ بیشتر

شبکه ارتباطات لوناپارس، فرا رسیدن عید سعید فطر را به عموم هموطنان گرامی و خانواده بزرگ مشترکین خود تبریک عرض می نماید

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ بیشتر

با توجه به حجم بالای درخواست ها در اولین روز کاری برای واگذاری خدمات اینترنت، مراکز تلفن دیجیتال و تلفن ثابت، واگذاری سرویس های مذکور از زمان واگذاری در اولین روز کاری با تاخیر 72 ساعته انجام می شود.

۱۶ فروردین ۱۴۰۱ بیشتر

شبکه ارتباطات لوناپارس، حلول ماه رمضان، ماه میهمانی خدا، را به عموم هموطنان و مسلمانان جهان تبریک عرض می نماید

۱۴ فروردین ۱۴۰۱ بیشتر

12 فروردین، سالروز آری به جمهوری اسلامی ایران گرامی باد

۱۲ فروردین ۱۴۰۱ بیشتر
اطلاعیه شماره 3: با توجه به 1 بار تمدید زمان مرر قطعی در بهمن 1400 ، به اطلاع کلیه مشترکین نسخه های طنین قبل تر از نسخه 4.5 (آبان 1400 به قبل) مراکز تماس اشتراکی رایگان می رساند، سرویس مربوطه از تاریخ 5 ...
۲۹ اسفند ۱۴۰۰ بیشتر

به اطلاع تمامی کاربران و مشترکین گرامی می رساند، آخرین روز کاری در مجموعه گروه ارتباطات لوناپارس 25 اسفند 1400 می باشد و از تاریخ فوق فقظ همکاران فروش و پشتیبانی 24 ساعته (مرکز تماس غیر حضوری) به هموطنان گرامی خدمات رسانی خواهند نمود و اولین روز کاری برای ارائه خدمات در سال جدید 6 فروردین 1401 می باشد.

۲۴ اسفند ۱۴۰۰ بیشتر

شبکه ارتباطات لوناپارس، فرا رسیدن اعیاد شعبانیه ، سالروز میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (ع) روز جوان ، امام حسین (ع) روز پاسدار ، امام سجاد (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) روز جانباز را به همه شیعیان و هموطنان گرامی تبریک عرض میکند.

۱۴ اسفند ۱۴۰۰ بیشتر

به اطلاع استفاده کنندگان خدمات میزبانی وب می رساند، تمامی سرورهای cPanel ایران به آخرین نسخه از ویرایش های نرم افزاری و امنیتی به روزرسانی شد.

۱۴ اسفند ۱۴۰۰ بیشتر

مهندس تلاش می‌کند یک ساختار عملیاتی و عملی از مفهومی را ایجاد کند و در تقویم رسمی ایران پنجم اسفندماه هم‌زمان با تولد دانشمند ایرانی، خواجه‌نصیرالدین طوسی روز مهندس نامیده شده است. شبکه ارتباطات لوناپارس، روز مهندس را به تمامی مهندسان ایران زمین تبریک عرض می نماید.

۵ اسفند ۱۴۰۰ بیشتر