اطلاعیه فوری: به روز رسانی و اختلال در سیستم صورت حساب ها و شارژ اعتبار تلفن ثابت اپراتور میزبان

پیرو اطلاع رسانی اپراتور میزبان واحد تلفن ثابت در خصوص به روز رسانی سیستم صورت حساب ها و شارژ مشترکین، لطفا به دلیل اختلال در انجام تراکنش ها، از انجام شارژ و خرید مربوط به تلفن ثابت به مدت 72 ساعت خودداری فرمایید.

اطلاعیه: عدم ارایه و واگذاری مرکز تلفن دیجیتال رایگان تا اطلاع ثانوی به دلیل انجام توسعه فاز 3

پیرو برنامه قبلی و شروع فاز 3 توسعه و اتمام ظرفیت واگذاری سرویس های مرکز تلفن دیجیتال رایگان و بسته Tau1، تا اطلاع ثانوی تا انجام مراحل فنی ، سرویس های فوق امکان واگذاری و فعال سازی را ندارند.

قطعی موقت و افزایش ظرفیت پهنای باند خطوط تلفن ثابت و سرور های مراکز تماس

با توجه به توسعه خدمات ارتباطی، از ساعت 8 صبح 6 مهر 1398 تا ساعت 15 کلیه خطوط تلفن ثابت و مراکز تماس به دلیل افزایش ظرفیت و زیرساخت ارتباطات ملی قطع موقت و دارای اختلال خواهند بود.

خبر خوب: افزایش ظرفیت سرویس میزبانی وب cPanel سرور ایران

به دنبال استقبال بسیار بالای کاربران از سرویس میزبانی وب سی پنل سرور ایران دیتاسنتر شبکه ارتباطات لوناپارس، امکانات و وضعیت ارایه خدمات این محصول به هموطنان گرامی افزایش و توسعه یافت

خبر خوب: آغاز واگذاری خطوط تلفن ثابت ترابردپذیر در سراسر کشور

در راستای توسعه خدمات تلفن ثابت، از تاریخ 26 شهریور 1398 واگذاری سرویس محبوب تلفن ثابت ترابرد پذیر (بدون کد استانی) در سراسر کشور آغاز شد. علاقمندان برای کسب اطلاعات و یا هرگونه سوال می توانند با مرکز تماس 24 ساعته فروش و پشتیبانی 24 ساعته تماس حاصل نمایند.

خبر خوب: واگذاری مجدد مرکز تلفن PBX ابری رایگان و بسته ساده

با توجه به قطع موقت واگذاری مراکز تلفن رایگان و بسته ساده و پیرو برنامه افزایش ظرفیت سرویس ها و خدمات شبکه ارتباطات لوناپارس، ارایه مراکز تلفن تحت شبکه PBX بر روی خطوط تلفنی پارستل مجددا آغاز و از تاریخ 22 شهریور 1398 در دسترس هموطنان گرامی قرار گرفت.

اطلاعیه: ثبت صحیح شماره تلفن همراه و الزام به تایید کد در ثبت نام

پیرو اطلاعیه های قبلی نسبت به احرا ز هویت مشترکین و ثبت صحیح اطلاعات، از تاریخ 20 شهریور 1398 کلیه کاربران جدید و قدیم شبکه ارتباطات لوناپارس الزام به ثبت و دریافت کد تایید فعال سازی از طریق شماره تلفن همراه را خواهند داشت.

سالروز تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد

فرا رسیدن سالروز تاسوعا و عاشورا، شهادت مظلومانه حضرت ابوالفضل العباس (ع) و امام حسین (ع) و یاران با وفایشان بر کاربران شبکه ارتباطات لوناپارس و هموطنان گرامی تسلیت باد.

لاتـَرفع حــاجَتَک إلاّ إلـى أحـَدٍ ثَلاثة: إلـى ذِى دیـنٍ، اَو مُــرُوّة اَو حَسَب 
جز به یکى از سه نفر حاجت مبر: به دیندار، یا صاحب مروت، یا کسى که اصالت خانوادگى داشته باشد

امام حسین (ع)

به روز رسانی سامانه ارتباط با مشتریان گروه ارتباطات لوناپارس انجام شد

پیرو توسعه خدمات و امکانات ارتباطی ، سامانه ارتباط با مشترکین شبکه ارتباطات لوناپارس و مرکز پشتیبانی 24 ساعته فروش و پشتیبانی کاربران توسعه و به روز رسانی گردید