به‌روزرسانی تعرفه محصولات و خدمات شبکه لوناپارس از 5 بهمن 1399

پنجشنبه ، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

روند به‌روزرسانی قیمت‌ سرویس‌ها و محصولات شبکه ارتباطات لوناپارس برای بار دوم در سال ۱۳۹۹، هم‌چون بسیاری از تصمیم‌های این روزها، علی رغم میل این مجموعه، از حضور ‏کرونا و تغییرات و بی ثباتی نرخ ارز و افزایش هزینه های جاری، متاثر شده است.‏ در این فرایند تلاش شد تا با هدف حمایت از کسب‌وکارهای خُرد و استارت‌آپ‌ها، بخشی از سرویس‌های پراستفاده‌ی ‏این گروه از مشتریان هم‌چنان رایگان یا بدون افزایش قیمت باقی بماند.

همچنین با توجه به اینکه سرویس های تلفن ثابت پارستل و مراکز تماس دیجیتال شبکه ارتباطات لوناپارس به عنوان یکی از پر استفاده ترین خدمات و محصولات کشور در حوزه ارتباطات و اینترنت می باشد، تلاش شد نرخ تعرفه ثبت تلفن ثابت بدون تغییر و متناسب با مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و اپراتور میزبان باقی ، ولی افزایش نرخ فعال سازی اولیه سرویس بیش از چند درصد تغییر نکند و تعرفه استفاده از خدمات مراکز تماس نیز افزایش 1.5 برابری داشته باشد. ضمن اینکه تعرفه ارایه خدمات اینترنت خانگی و سازمانی (ثابت DSL/LTE) همسو با ابلاغ اپراتور پیشگامان و خدمات تلفن همراه نیز با سامانتل خواهد بود.

خدمات دیتاسنتر و میزبانی وب نیز با افزایش 1.5 برابری همراه و در صورت تغییر تعرفه و نرخ پهنای باند از طرف شرکت زیرساخت ایران و اپراتور تامین کننده، تعرفه آن نیز مجددا تغییر می یابد که البته سعی می شود تغییرات تعرفه این خدمات نیز کاملا منصفانه و اقتصادی و با شرایط مالی هموطنان گرامی مغایر نباشد. ثبت هرگونه دامنه بین المللی کماکان با تعرفه روز ارز دلار محاسبه، ولی تعرفه ثبت دامنه ملی مطاب با تعرفه مصوب خواهد بود. بقیه محصولات هیچگونه تغییری در نرخ فروش و واگذاری نخواهند داشت.

این شرکت آماده پذیرش هرگونه پیشنهادت و انتقادات شما کاربران گرامی در خصوص نحوه ارایه خدمات می باشد. لطفا هر نوع پیامی که ما را در بهبود ارایه خدمات به شما عزیزان کمک میکند را از بخش حساب کاربری و ارسال درخواست برای ما ارسال فرمایید.