پیرو اطلاعیه های قبلی در خصوص توسعه و بروز رسانی ارتباطات تلفن ثابت پارستل در سراسر کشور و ایجاد بستر امن، راه اندازی و توسعه ارایه خدمات در استان های جدید، در تاریخ 16 اردیبهشت 1398 تلفن ثابت پارستل در 26 استان ایران پهناور به طور کامل و رسمی توسعه یافته و آماده ارایه خدمات به هموطنان گرامی می باشد. ازاین رو کلیه مشترکین قدیمی و یا جدید سرویس تلفن ثابت پارستل به منظور استفاده از شبکه تلفنی از طریق اپلیکیشن ، تجهیزات ارتباطی و ... می توانند از آدرس های sip.sipax.ir یا آدرس ای پی 212.33.197.28 استفاده نمایند.

لازم به ذکر است کلیه لینک ها و یا آدرس های اتصال قبلی مسدود و تنها از طریق آدرس های فوق امکان اتصال به تلفن ثابت پارستل محیا می باشد. کاربران گرامی برای کسب هرگونه اطلاعات بیشتر و یا راهنمایی نحوه این انتقال  می توانند با شماره مرکز تماس سراسری 95119292 021 تماس حاصل نمایند و یا از بخش پشتیبانی سامانه کاربران تیکت پشتیبانی خود را به همکاران فنی مستقیما ارسال نمایند.

پارستل تنها سرویس ارتباطی تایید شده ایرانی در پلتفرم جهانی Zoiper برای استفاده امن تلفنی در بستر شبکه و اینترنت. افتخار ملی...

 

« بازگشت