سالروز شهادت امام رضا (ع) تسلیت باد

سالروز شهادت مظلومانه امام هشتم، امام رضا (ع) بر عموم شیعیان ایران و جهان تسلیت باد

اطلاعیه: اتمام همکاری گروه ارتباطات پارس با شرکت انتقال داده های آسیاتک

پیرو تغییرات و برنامه توسعه گروه ارتباطات پارس، همکاری 14 ساله مجموعه شبکه ارتباطات لوناپارس با شرکت انتقال داده های آسیاتک ا زتاریخ 1 آبان ماه 1398 به طور کامل پایان پذیرفت. از اینرو کلیه کاربران اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت که از شرکت آسیاتک سرویس دریافت میکردند، ا زاین پس برای انجام کلیه خدمات امور مشترکین با شماره 1544 یا 91010000 می توانند تماس حاصل نمایند.

لذا از تاریخ ذکر شده، شبکه ارتباطات لوناپارس هیچگونه مسئولیتی در خصوص سرویس های ذکر شده و مشترکین شرکت آسیاتک نخواهد داشت.

سالروز رحلت رسول اکرم (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) تسلیت باد

سالروز رحلت جانگداز پیامبر گرامی و عظیم الشان اسلام حضرت رسول اکرم (ص) و  شهادت دومین اختر تابناک ولایت و امامت حضرت امام حسن مجتبی(ع) بر تمامی مسلمین و شیعیان ایران و جهان  تسلیت باد.

اطلاعیه: عدم ارایه خدمات و سرویس های تلفن ثابت پارستل در سطح کشور

با توجه به اتمام ظرفیت واگذاری و افزایش ظرفیت نامبرینگ، ارایه و فروش تلفن ثابت پارستل تا اطلاع بعدی مقدور نمی باشد.

جذب نماینده فروش تلفن ثابت "پارستل" در سطح کشور

 دارد در ارایه خدمات و توسعه برنامه فروش خود برای سرویس " تلفن ثابت پارستل " در استان های تهران / خراسان رضوی / قم / زنجان / قزوین / سمنان / یزد نماینده فروش با پورسانت عالی جذب نمایند. از علاقمندان و صاحبان مشاغل که در حوره ارتباطات و کسب و کار سرویس های اینترنتی فعالیت دارند دعوت به همکاری میگردد.

خبر خوب: راه اندازی مرکز تماس و پشتیبانی 24 ساعته استان مازندران

پیرو برنامه توسعه گروه پارس و ارایه خدمات ارزنده به هموطنان گرامی، مرکز تماس و پشتیبانی 24 ساعته استان مازندران به شماره 01191011004 راه اندازی و آماده پاسخگویی به کاربران گردید.

اطلاعیه: عدم ارایه خدمات ارتباطات و انتقال داده ماهواره ای VSAT

متاسفانه به دلیل تحریم های ایجاد شده برای کشور ایران از طرف ارایه دهندگان سرویس ها ی ماهواره ای، تا اطلاع ثانوی امکان ارایه خدمات و انتقال داده ماهواره ای از طرف مجموعه گروه پارس امکان پذیر نمی باشد.

فرا رسیدن اربعین حسینی بر عموم هموطنان گرامی تسلیت باد

گروه ارتباطات پارس، فرا رسیدن اربعین حسینی را به عموم هموطنان گرامی و شیعیان ایران و جهان تسلیت عرض میکند

رفع اختلال و انجام به روز رسانی های برخی استان ها توسط ایرانسل

پیرو اطلاعیه های قبلی در خصوص توسعه خدمات و مسیریابی خطوط ایرانسل در برخی استانها، این اختلال در حال حاضر به پایان رسیده و امکان ارتباط از تمامی خطوط ایرانسل به تلفن ثابت پارستل محیا می باشد.

خبر خوب: تکمیل موجودی تجهیزات مورد استفاده VOIP کاربران در بخش فروشگاه لوناپارس

با توجه به درخواست های مکرر کاربران برای تکمیل ظرفیت تجهیزات مورد استفاده خدمات VOIP، به اطلاع میرساند با راه اندازی مجدد بخش فروشگاه، گوشی های تلفن ثابت تحت شبکه و انواع مبدل و گیت وی های تلفن ثابت با برند گرند استریم با حداقل تعرفه و قیمت فروش کاربران در انبار بخش بازرگانی و فروش موجود و برای تمامی کاربران و همکاران آماده خرید یا ارسال می باشد.