خبر خوب: راه اندازی و واگذاری گواهینامه SSL رایگان

امکان فعالسازی گواهینامه های SSL به صورت کاملا رایگان در تمامی سرویس های میزبانی وب شبکه ارتباطات لوناپارس فراهم شده است. از این پس تمامی کاربران سرویس های میزبانی وب اسپیس ایران می توانند به صورت کاملا رایگان تنها با چند کلیک اقدام به فعالسازی گواهینامه SSL در سایت های خود کنند. گواهینامه های رایگان از نوع DV SSL (Domain Validation) هستند و امکان فعالسازی آن ها برای تعداد نامحدود دامنه یا ساب دامنه در هر هاست وجود دارد.

خبر خوب: اضافه شدن بسته جدید اینترنت TD-LTE ویژه کاربران خانگی

پیرو درخواست های کاربران گرامی مبنی بر ایجاد بسته های بصرفه با تعرفه پایینتر در  اینترنت ثابت نسل 4، شبکه لوناپارس نظرات کاربران را گرامی داشته و از تاریخ 24 دی ماه 1397 امکان استفاده از بسته جدید 12 گیگ 6 ماه با 2 گیگ هدیه رایگان را در سرویس اینترنت نسل 4 را فراهم آورده است. کاربران با مراجعه به سامانه کاربری خود و سفارش بسته می توانند از این امکانات بهره مند گردند.

اطلاعیه: قطعی سرویس سرور میزبانی و نمایدنگی هاست ایران

با توجه به قطعی های زیاد (لینک ارتباطی و برق) دیتاسنتر و مرکز میزبانی کلوکیشن سرورهای شبکه ارتباطات لوناپارس با اختصار آرشا64 و عدم رضایت کاربران گرامی در استفاده از این خدمات ، کلیه مشترکین سرور میزبانی وب ایران (با 1 ماه هدیه مدت استفاده به جبران عدم رضایت و SLA استفاده از خدمات میزبانی) به سرور دیتاسنتر هتزنر آلمان منتقل گردیدند و از تاریخ  24 دی ماه 1397 میزبانی وب ایران دیگر ارایه نمیگردد.

خبر خوب: اضافه شدن بسته های متنوع افزایش بازدید ویدئو در اینستاگرام توسط کاربران ایرانی

پیرو راه اندازی افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام و با توجه به درخواست های مکرر کاربران برای ایجادبخشی با محتوای بسته های افزایش بازدید پست های ویدئویی در نرم افزار محبوب ایسنتاگرام توسط کاربران ایرانی، شبکه لوناپارس این سرویس را برای سهولت استفاده و بهره وری بالا برای کاربران گرامی راه اندازی نمود. فقط کافیست لینک ویدئو و مقدار مورد را نظر را ثبت کنید و سریعا مقدار بازدید ویدئو را در صفحه اینستاگرام خود مشاهده کنید.

خبر خوب: کاهش تعرفه ثبت و تمدید دامنه های بین المللی TLD

با توجه به کاهش نرخ ارز و ثابت ماندن تعرفه فعلی قیمت دلار و یورو، تعرفه ثبت و تمدید کلیه دامنه های بین المللی توسط شبکه ارتباطات لوناپارس از 5 الی 30 درصد کاهش یافت