خبر خوب: اضافه شدن بخش ارسال پیام صوتی تبلیغاتی در سامانه هوشمند پیام کوتاه

با توجه به استفاده روز افزون سرویس های بازاریابی و تبلیغاتی ، امکان استفاده از نرم افزار اختصاصی ارسال پیام صوتی " آترین " لوناپارس در سامانه هوشمند مدیریت ارسال و دریافت پیام کوتاه شبکه ارتباطات لوناپارس محقق شد. کاربران می توانند با بارگزاری پیام های خود نسبت به ارسال آن اقدام و از نتایج استفاده آن بهره مند گردند.

خبر خوب: راه اندازی سامانه هوشمند اعلام شارژ اعتبار باقی مانده تلفن ثابت

با توجه به درخواست های مکرر کاربران گرامی و عدم امکان ورود پی در پی در سامانه کاربری برای بررسی و مقدار شارژ باقی مانده ، از این پس کلیه کاربران ارتباطات ثابت و تلفن ثابت " پارستل و الوپارس " می توانند برای استعلام وضعیت شارژ و مدت زمان زمان باقی مانده سرویس خوداز شماره تلفن همراه (همراه اول، ایرانسل، رایتل)  ثبت شده در سامانه کاربری صاحب امتیاز سرویس تلفن ثابت ، کد 1*9511 را به سامانه هوشمند 50005151009511 به صورت پیامک ارسال و پس از لحظاتی اطلاعات سرویس خود را نیز به صورت پیامک دریافت نمایند.

اطلاعیه اخطار: حذف شماره تلفن های ثابت غیر فعال

با توجه به اطلاع رسانی های قبلی در خصوص شماره تلفن های ثابت " الو پارس " و " پارستل " که در حال حاضر 90 روز بیشتر از غیر فعالی و یا عدم رفع نواقص و ... آنان میگذرد ، پس از3 اخطار 3 ماهه ، به اطلاع میرساند به عنوان آخرین اخطار به کاربران و صاحبان امتیاز اینگونه سرویس های غیر فعال ، در صورت عدم فعال سازی تا تاریخ 10 آذر ماه 1397 شماره تلفن های موجود در سطح کشور که فاقد فعالیت یا شارژ در مدت این 90 روزه بوده اند جمع آوری و سلب امتیاز میگردند

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 95119292  تماس حاصل نمایید

خبر خوب: ارایه خدمات سرور مجازی آلمان با هارد SSD

هم زمان با  نزدیک شدن به میلاد با سعادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)  ارایه خدمات و و اگذاری سرورهای مجازی دیتاسنتر آلمان آماده بهره برداری قرار گرفت.

خبر خوب: به روز رسانی cPanel کنترل پنل میزبانی وب و نمایندگی حجمی هاست

نسخه کنترل پنل قدرتمند cPanel  سرورهای مجازی و اختصاصی و کلیه سرویس های میزبانی وب اشتراکی شبکه لوناپارس  به آخرین نسخه از ویرایش جهانی cPanel / WHM  با کلیه امکانات و وب سرور LiteSpeed به روز رسانی گردید.

اطلاعیه فوری: عدم امکان ارایه مستقیم تلفن ثابت بر روی گوشی تلفن همراه

قابل توجه کلیه مشترکین و کاربران دریافت کننده سرویس های ارتباطات ثابت: حسب دستور مستقیم (وازرت ارتباطات و فناوری اطلاعات) سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کل کشور، امکان ارائه مستقیم و برقراری تماس سرویس تلفن ثابت بر روی گوشی های تلفن همراه و بسترهای همراه اول، ایرانسل و رایتل تا اطلاع ثانوی مسدود می باشد. در صورت هرگونه تغییری مراتب به اطلاع خواهد رسید.

توسعه سرویس تلفن و اختلال در ارایه خدمات تلفن ثابت و مرکز تماس مجازی

با توجه به توسعه ارایه خدمات و افزایش ظرفیت واگذاری خدمات تلفن ثابت و مرکز تلفن مجازی ، از تاریخ 24 الی 26 آبان ماه 1397 کلیه سرویس های ارتباطات ثابت دچار اختلال خواهد بود. از صبر و شکیبایی شما در این مدت سپاسگزاریم.

خبر خوب: افزایش ظرفیت سرور میزبانی وب اشتراکی تا 10 ترابایت

با توجه به استقبال بالای کاربران از سرویس ها و خدمات میزبانی وب اشتراکی در وب سایت های پر بازدید ، ظرفیت سرور میزبانی وب اشتراکی تا 10 ترابایت افزایش یافت. مشترکان و صاحبان وب سایت های پر بازدید که نیاز به افزایش فضای میزبانی (حجم) دارند می توانند جهت بهره مندی این خدمات از بخش تیکت پشتیبانی درخواست خود را ارسال نمایند.

افزایش تعرفه ثبت برخی دامنه های بین المللی و کاهش تعرفه ثبت دامنه IR

متاسفانه به دلیل عدم ثبات نرخ ارز (دلار) و عدم امکان  پرداخت های خارج از کشور و  تغییر نرخ تعرفه حواله به مرکز ثبت کننده دامنه های بین المللی ، تعرفه ثبت پسوندهای Audio / Tv / Clinic / Hosting افزایش یافت. همچنین با توجه به افزایش تعرفه ثبت دامنه های بین المللی ، به منظور توسعه خدمات ملی در کشور ایران ، تعرفه ثبت دامنه ملی IR کاهش یافت.

افزایش 5 درصدی تعرفه خدمات و بسته های بهینه سازی سئو و کاهش رتبه الکسا

با توجه به تغییر وضعیت و افزایش نرخ ارز و تاثیر آن بر سرویس ها و خدمات مرتبط با محصولات مدیریت شده خارج از کشور ایران ، علی رغم میل مدیران شبکه لوناپارس پس از بررسی های نهایی، تعرفه کلیه پلن های کاهش تضمینی رتبه الکسا و بهینه سازی سئو 2 الی 5 درصد افزایش یافت.