اطلاعیه: عملیات بهینه سازی شبکه وایرلس

قابل توجه کلیه مشتریان گرامی ارتباطات بی سیم (وایرلس)
با عرض پوزش به علت بهینه سازی شبکه اینترنت بی سیم از ساعت 6 الی 7:30 صبح روز 7 تیر 1397 دارای اختلال و قطعی موقت می باشد.

از شکیبایی شما سپاسگزاریم

رفع محدودیت دریافت کانال اضافه برای تلفن ثابت

پیرو تصمیمات و سیاست های شرکت و ارج نهادن به نحوه استفاده راحتتر هومطنان عزیز از خدمات تلفن ثابت بر روی بستر اینترنت شبکه ارتباطات لوناپارس، محدودیت تخصیص کانال برداشته و دریافت کانال اضافه بر روی تلفن ثابت الوپارس و پارستل در سراسر کشور برای کلیه افراد حقوقی و حقیقی از حداقل 2 کانال و هر تعداد افزایش در هر خط تلفن امکان پذیر خواهد بود.

مبلغ دریافت هر کانال اضافه هیچ تغییری ننموده و فقط 125 هزا رتومان (بدون محاسبه ارزش افزوده و مالیات) می باشد.. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02195119292 تماس حاصل نمایید

افزایش 10 درصدی تعرفه سرویس های ثبت دامنه ومیزبانی وب سرور خارج

با توجه به تغییرات نرخ ارز (دلار) و عدم وجود تعرفه ثابت و افزایش بی سابقه نرخ دلار، به دلیل ثبت لحظه ای و تطبیق نرخ آن با واحد پول ایران ، تعرفه ثبت کلیه دامنه ها و هاستینگ سرور خارج از ایران 10% افزایش خواهد یافت

اطلاعیه تعطیلی گروه از تاریخ 12 الی 18 خرداد

با توجه به نزدیک شدن به رحلت امام خمینی (قدس سره الشریف)، شب های قدر (احیاء) و ایام عزاداری امیرالمونین(ع) و وجود تعطیلات هفته جاری، به دلیل به روز رسانی کلیه سیستم ها از تاریخ 12 الی 18 خرداد ماه سال جاری گروه شبکه ارتباطات لوناپارس تعطیل بوده و فقط مباحث پشتیبانی در ارائه سرویس ها و خدمات امکان پذیر خواهد بود.

لذا جهت هرگونه ارائه پشتیبانی محصولات به شماره 02195119292 تماس حاصل نمایید