خبر خوب: کاهش تعرفه پهنای باند اختصاصی اینترنت در استان های تهران ، البرز و فارس

با توجه به افزایش ظرفیت و استقبال کاربران از سرویس پهنای باند اختصاصی اینترنت، تعرفه این سرویس در استان های قابل سرویس دهی توسط شبکه لوناپارس 10% کاهش یافت.

خبر خوب: اضافه شدن امکان خرید حجم اضافه برای سرویس اینترنت ثابت TD-LTE

بنا بر درخواست های مکرر کاربران نسبت به خرید و افزایش حجم اضافه ترافیک در اینترنت پرسرعت ثابت TD-LTE ، امکان خرید و افزایش ترافیک اضافه در مقادیر 3 گیگ / 10 گیگ / 20 گیگ و 100 گیگ در سامانه کاربری فعال گردید.

اطلاعیه : در نظر سنجی شرکت کنید و گوشی تلفن همراه برنده شوید

کلیه کاربران و بازدید کنندگان گرامی میتوانند با ثبت نام در سامانه کاربری و شرکت در نظر سنجی در قرعه کشی 3 دستگاه تلفن همراه شرکت کنند

ارایه مجدد سرویس افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام

با توجه به اطلاعیه قبلی در بروز رسانی  API اینستاگرام، این آپدیت انجام شده و سرویس افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام مجددا قابل ارایه می باشد.

اطلاعیه: اختلال موقت در سرویس ارتباطات ثابت و تلفن ثابت پارستل

با توجه به افزایش ظرفیت و توسعه خدمات ارتباطات ثابت ، راه اندازی و تست خطوط تلفن بین الملل ، کلیه سرویس های ارتباطی تلفن ثابت و ارتباطات ثابت از تاریخ 12 آذر ماه 1397 به مدت 72 ساعت دچار اختلال می باشد. لذا تا زمان رفع اختلال و برقراری تماس ها در مرکز تماس کشوری (تهران) 95119292 کلیه کاربران می توانند از مرکز تماس ویژه استان البرز با شماره 02632749124 و استان فارس 07195110100 جهت امور فروش و پشتیبانی خود استفاده نمایند

عدم امکان اریه موقت افزایش فالورر ایرانی اینستاگرام

به طور موقت تا چند روز آینده به دلیل به روز رسانی سیستم API اینستاگرام ارایه بسته های جذب فالوور ایرانی اینستاگرام امکان پذیر نمی باشد. لطفا از سفارش این سرویس ها خودداری نمایید.

خبر خوب: اضافه شدن بخش ارسال پیام صوتی تبلیغاتی در سامانه هوشمند پیام کوتاه

با توجه به استفاده روز افزون سرویس های بازاریابی و تبلیغاتی ، امکان استفاده از نرم افزار اختصاصی ارسال پیام صوتی " آترین " لوناپارس در سامانه هوشمند مدیریت ارسال و دریافت پیام کوتاه شبکه ارتباطات لوناپارس محقق شد. کاربران می توانند با بارگزاری پیام های خود نسبت به ارسال آن اقدام و از نتایج استفاده آن بهره مند گردند.

خبر خوب: راه اندازی سامانه هوشمند اعلام شارژ اعتبار باقی مانده تلفن ثابت

با توجه به درخواست های مکرر کاربران گرامی و عدم امکان ورود پی در پی در سامانه کاربری برای بررسی و مقدار شارژ باقی مانده ، از این پس کلیه کاربران ارتباطات ثابت و تلفن ثابت " پارستل و الوپارس " می توانند برای استعلام وضعیت شارژ و مدت زمان زمان باقی مانده سرویس خوداز شماره تلفن همراه (همراه اول، ایرانسل، رایتل)  ثبت شده در سامانه کاربری صاحب امتیاز سرویس تلفن ثابت ، کد 1*9511 را به سامانه هوشمند 50005151009511 به صورت پیامک ارسال و پس از لحظاتی اطلاعات سرویس خود را نیز به صورت پیامک دریافت نمایند.

اطلاعیه اخطار: حذف شماره تلفن های ثابت غیر فعال

با توجه به اطلاع رسانی های قبلی در خصوص شماره تلفن های ثابت " الو پارس " و " پارستل " که در حال حاضر 90 روز بیشتر از غیر فعالی و یا عدم رفع نواقص و ... آنان میگذرد ، پس از3 اخطار 3 ماهه ، به اطلاع میرساند به عنوان آخرین اخطار به کاربران و صاحبان امتیاز اینگونه سرویس های غیر فعال ، در صورت عدم فعال سازی تا تاریخ 10 آذر ماه 1397 شماره تلفن های موجود در سطح کشور که فاقد فعالیت یا شارژ در مدت این 90 روزه بوده اند جمع آوری و سلب امتیاز میگردند

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 95119292  تماس حاصل نمایید

خبر خوب: ارایه خدمات سرور مجازی آلمان با هارد SSD

هم زمان با  نزدیک شدن به میلاد با سعادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)  ارایه خدمات و و اگذاری سرورهای مجازی دیتاسنتر آلمان آماده بهره برداری قرار گرفت.